Koncert w Nadmie pt. "W Tobie żyję"

Data: 10.07.2017 r., godz. 16.00    3382
Lokalna społeczność w Nadmie miała możliwość uczestniczenia w pięknym kulturalne wydarzeniu kulturalnym. Koncert uwielbieniowy odbył się w kościele parafialnym w niedzielę 25 czerwca.
Koncert był podsumowaniem warsztatów muzycznych trwających w Nadmie przez 3 miesiące. Uczestnicy warsztatów przepracowali w głosach blisko 100 godzin. W ramach projektu zakupione zostały koszulki z nadrukiem dla zespołu SOLI DEO. Grupę chóru i orkiestrę tworzyli młodzi ludzie z całego Powiatu Wołomińskiego. Swój występ na koncercie zaprezentowała także schola SOLI DEO, która dzielnie uczestniczyła w warsztatach. Efekt prac, spotkań, rozmów, integracji zaprezentowali w ostatnią niedzilę w Parafii Świętego Jana Chrzciciela w Nadmie. Koordynatorem całego przedsięwzięcia była pani Izabela Paciorek. Projekt sfinansowała Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin ze środków Gminy Radzymin.