Jesteś tutaj:

Witek Muzyk Ulicy - koncert nie tylko dla frankowiczów

Data: 03.11.2017 r., godz. 15.00    2847
Adam Bondarowicz, jeden z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci polskiej sceny muzycznej, znany jako Witek Muzyk Ulicy gościł wraz ze swoim zespołem w Radzyminie
Niedawno zadebiutował albumem "Gram Dla Was" sfinansowanym przez fanów za pomocą crowdfundingu. Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają z własnego życie. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. Zaczynał od grania na ulicach Warszawy. Coraz częściej można go usłyszeć w salach koncertowych. 27 października zaśpiewał w Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie. Był to koncert na życzenie. Poprosiła o to pani Urszula - jedna z osób uczęszczających na koncerty organizowane przez Bibliotekę w Radzyminie.
Napisała: "Chciałam podziękować za dotychczasowe koncerty i prosić o więcej :-) Najbardziej w pamięci zapadła mi wizyta Domowych Melodii. Było to niezwykłe wydarzenie. Ostatnio odkryłam równie awangardowego muzyka, który nazywa się Witek Muzyk Ulicy. Jest to ciekawa postać, która muzykuje m.in na ulicach Warszawy. W roku 2016 wydał płytę i koncertuje w całej Polsce."
Udało nam się dość szybko spełnić życzenie pani Urszuli. Koncert spotkał się z dużym zainteresowaniem. Publiczność przez większość koncertu świetnie się bawiła śpiewając razem z muzykami i tańcząc w rytm szybko wpadających w ucho melodii.
Po koncercie Witek wyszedł na widownię, rozmawiał z fanami, sprzedawał płyty i rozdawał autografy.