10-lecie Amatorskiego Teatru Paradoks

Data: 02.10.2017 r., godz. 11.00    2328
W tym roku Teatr Paradoks obchodzi 10 lat swojej działalności artystycznej. Z tej okazji aktorzy postanowili wystawić szczególny, bo swój pierwszy wystawiony spektakl „Zemstę” Aleksandra Fredry.
Teatr narodziła się w 2007 roku z inicjatywy Jadwigi Woźniak, Ryszarda Urbaniaka i Cezarego Wnuka.
Choć początki były trudne udało się zebrać stałą grupę aktorów-amatorów, która zaczęła regularne spotkania w ROKiS-ie. Tak doszło do pierwszej premiery .Zespół zagrał „Zemstę” A. Fredry.
Potem były premiery „ „Ożenek” M. Gogola, „Damy i huzary” A. Fredry, „Grube ryby” M. Bałuckiego i w ubiegłym roku „Pozory mylą” A. Aychourna.
Bogata scenografia, kostiumy i dobrze zagrane postaci – to wszystko razem daje gwarancję zawsze wypełnionej widowni.
Na jubileuszu nie zabrakło tortu i symbolicznej lamki szampana.
Były życzenia, kwiaty i podziękowania