Jesteś tutaj:

Happysad wystąpił w Radzyminie

Data: 23.11.2017 r., godz. 11.50    768
Zainaugurowaliśmy w Radzyminie organizację jesienno-zimowych koncertów klubowych koncertem jednego z najwyżej ocenianych przez krytykę muzyczną zespołów polskiej sceny rockowej nowego stulecia.
Zespół zajechał do nas w ramach trasy koncertowej pt. Ciało Obce Tour 2017. Radzymin pojawił się na tej trasie obok wielkich miast takich jak Kraków, Łódź, Katowice, Rzeszów. Bilety na koncert też były w bardzo atrakcyjnych stawkach - dwuktotnie tańsze niż na koncerty w innych miastach.
W tym roku mija 10 lat od wydania przez happysad płyty pt. Nieprzygody - bardzo ważnej płyty, która według wielu dziennikarzy i fanów była ich nowym początkiem i sprawiła, że nazwę zespołu po raz pierwszy mogliśmy przeczytać na szczycie zestawienia najchętniej kupowanych płyt. Dlatego w trakcie koncertu w Radzyminie znalazło się kilka utworów z Nieprzygody. Ale happysad nie lubi patrzeć tylko w przeszłość, raczej żyje tym, co tu i teraz. Dlatego ogrywał głównie utwory z płyty najnowszej, której premiera miała miejsce w lutym tego roku. Jak zawsze zabrali ze sobą gości. W tej roli usłyszeliśmy poznański Terrific Sunday.
Na koncercie bawiło się blisko 500 osób. Atmosfera była wspaniała. Nowo wybudowana hala sportowa świetnie sprawdziła się w roli sali koncertowej. Publiczność niechętnie rozstawała się z muzykami dwukrotnie wywołując zespół do bisów. A najwytrwalsi doczekali się zdjęć i autografów Kuby, Pana Latawca, Artura i Dubina.