Jesteś tutaj:

Dar firmy ContourGlobal Solutions (Poland)

Data: 01.12.2017 r., godz. 14.00    715
Miejska Sala Koncertowa została wyposażona w profesjonalne bezprzewodowe zestawy mikrofonowe.
Pan Marek Świerczewski, kierownik zakładu firmy ContourGlobal Solution (Poland) Sp. z o.o. w Radzyminie, oficjalnie przekazał Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Radzymin darowiznę w postaci 7 profesjonalnych zestawów bezprzewodowych marki Sennheiser wraz z mikrofonami nagłownymi marki Samson. Dar wart łącznie blisko 12 tys. zł diametralnie poprawił warunki prowadzenia prób teatralnych i wokalnych i uczynił komfortowymi warunki wystawiania sztuk teatralnych, recitali, koncertów i widowisk muzycznych – zarówno dla wykonawców, jak i widzów.
Ofiarowane mikrofony służą nam nie tylko w Miejskiej Sali Koncertowej, ale także na zewnątrz. Pierwszy poważny test zdały podczas publicznej prezentacji widowiska teatralno-muzycznego w największej w Radzyminie hali sportowej Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Święto Niepodległości 11 listopada 2017 r.
Przekazaliśmy na ręce pana Marka Świerczewskiego i pani Moniki Olęckiej podziękowanie, którego treść przedstawiamy poniżej.
Zachowujemy głęboko w sercu wdzięczność dla firmy ContourGlobal – wyrażać ją będziemy ilekroć sięgniemy po darowany nam sprzęt, by z niego korzystać.

Artur Laskowski, dyrektor Biblioteki