Holi Party w Radzyminie - Inauguracja Wakacji w Parku

Data: 04.07.2018 r., godz. 13.20    3246
Inauguracja wakacji na kolorowo, czyli Holi Party w parku Czartoryskiej.

Wakacje w Radzyminie rozpoczęły się nad wyraz kolorowo. Wszystko za sprawą Holi Party, festiwalu kolorów, który odbył się w parku Eleonory Czartoryskiej.

Pomimo delikatnie niesprzyjającej aury, nie zabrakło bawiących się ludzi. Pogoda nie zepsuła również czaru, towarzyszącemu tak barwnemu wydarzeniu, jak i zabawy, którą można było dostrzec. Obsypana kolorowym proszkiem Holi młodzież, jak również dorośli, to idealne rozpoczęcie wakacji.

Poza Imprezą Holi, w parku czekało na nas oraz naszych pociech mnóstwo innych atrakcji takich jak: animatorzy, karuzele, tak zwane „dmuchańce”, malowanie buziek, czy gastronomia.

Wszystkie wymienione atrakcje ( poza jednorazowym Holi Party) czekają w parku Eleonory Czartoryskiej w każdą niedzielę wakacji (Lipiec, Sierpień) w godzinach od 15 do 18.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!