Radzymińska "Maskarada" nominowana

Data: 05.03.2019 r., godz. 14.15    2147
Spektakl w wykonaniu młodzieży uczącej się aktorstwa pod kierunkiem pani Małgorzaty Puzio został finalistą konkursu Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych iTeatr.
Sztuka pt. "Ziuk" poświęcona postaci marszałka Józefa Piłsudskiego została przygotowana w 2018 roku z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Decyzją Jury Ogólnopolskiego w składzie: Wojciech Majcherek (kierownik redakcji teatralnej TVP Kultura), Zbigniew Dzięgiel (wieloletni redaktor zajmujący się spektaklami dziecięcymi i młodzieżowymi, obecnie w Agencji Kreacji Teatru Telewizji TVP) oraz Katarzyna Grześków (kierownik Redakcji Mediów Interaktywnych, odpowiedzialnej za vod.tvp.pl oraz tvp.pl) spektakl znalazł się w finale konkursu Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych iTeatr.

Więcej informacji: http://www.iteatr.tvp.pl/41492022/oto-finalisci-przegladu-iteatru

Tu można głosować na spektakl "Ziuk" Informacja o spektaklu "Ziuk" została umieszczona na końcu listy. Trzeba przewinąć listę, odnaleźć opis spektaklu i kliknąć w link "Zagłosuj". Każdy może codziennie oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 11 marca. Nagroda główna to 5 tys. złotych i nagrody rzeczowe dla twórców spektaklu.