Dzień Dziecka w Radzyminie

Data: 11.06.2019 r., godz. 09.00    2334
Huczne obchody Dnia Dziecka stały się już w Radzyminie tradycją - 1 czerwca od godziny 14.00 dzieci z całej gminy mogły świętować swój dzień w Parku Eleonory Czartoryskiej.
Wesołe miasteczko, karuzele, dmuchańce, warsztaty naukowe oraz plastyczne, stanowisko gier planszowych – wszystko cieszyło się niesamowitym zainteresowaniem.
Ze sceny przez 3 godziny bawił naszych milusińskich Teatr Maska.
Bardzo dużą popularnością cieszyło się stanowisko malowania buziek, tu kolejka nigdy się nie kończy!
Furorę zrobiły warsztaty z malowania worków lnianych, które osiągnęło zaskakującą frekwencję.
Dużą popularnością cieszyła się też – kolejny już raz – balonowa piłka nożna: super atrakcja dla starszych dziaciaków.
Spragnieni i głodni uczestnicy pikniku mogli skorzystać z bogatej strefy stoisk gastronomicznych i wypocząć pod parasolem na leżaku.

Zapraszamy do obejrzenia foto-galerii.