Jesteś tutaj:

Kwiat Jabłoni zagrał w Radzyminie!

Data: 16.10.2019 r., godz. 09.00    912
Zespół tworzy rodzeństwo Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz, a sama grupa oficjalnie funkcjonuje od marca 2018. Ich ojcem jest Kuba Sienkiewicz
Wcześniej rodzeństwo występowało w grupie Hollow Quartet, z którą wydali dobrze przyjęty album Chodź ze mną i wystąpili w telewizyjnym talent show Must Be the Music.  Tylko muzyka. Do sierpnia 2018 ich debiutancki utwór Dziś późno pójdę spać zanotował dwa miliony wyświetleń w serwisie YouTube, a do lutego 2019 uzyskał blisko pięć milionów wyświetleń. W październiku 2018 ukazał się drugi singiel zespołu pt. Niemożliwe.
1 lutego 2019 ukazał się ich pierwszy studyjny album pt. Niemożliwe, który w ciągu pierwszego tygodnia uplasował się na 7 pozycji list sprzedaży OLiS]. Ich utwory znalazł się także między innymi na listach przebojów Programu III Polskiego Radia oraz Radia Warszawa.
W marcu zespół uplasował się 3. miejscu w drugiej edycji plebiscytu Sanki 2019 na najciekawsze nowe twarze polskiej sceny muzycznej organizowanym przez Gazetę Wyborczą. 20 marca 2019 zespół wystąpił w programie informacyjnym Teleexpress na antenie TVP1 i TVP Info. (źródło Wikipedia)

Pełna sala koncertowa, bilety wyprzedane w  błyskawicznym tempie świadczą, że nie są to tylko puste słowa z sieci. Wszyscy, którzy kupili bilet na koncert bawili się świetnie.
Po koncercie śmiało możemy napisać , że muzyka Kwiatu Jabłoni może mieć oznaczenie bez ograniczeń wiekowych – wśród widzów były maluszki, które zasypiały przy głosie Kasi i Jacka. Były starsze osóbki, które pląsały w rytm muzyki zespołu, oraz my.
Oby więcej takich zespołów i koncertów.