Wystawa pt. "Harmonia" otwarta!

Data: 10.02.2020 r., godz. 09.50    2332
Prace Tomasza Sikory od soboty 8 lutego można oglądać w Galeria Piwniczka.
To był piękny wieczór, który na długo pozostanie w naszej pamięci, dzięki otwartości i pozytywnej energii jaką przekazuje Tomasz Sikora. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy prezentować tak piękną i ważną wystawę o jedności ludzi i natury. Dziękujemy wspaniałym gościom, którzy nas odwiedzają i udzielają słów wsparcia. Wracajcie do nas, bo to dzięki Wam istnieje to miejsce.

Wystawa potrawa do 2 marca. Czynna jest codziennie oprócz poniedziałków w godzinach 11.00 -19.00. Otwierana jest na prośbę zwiedzających przez pracowników Cafe Czartoryska (Domek Ogrodnika w Radzyminie, ul. 11 Listopada 4), która znajduje się pięto wyżej. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszą informację o chęci zwiedzenia. Niedługo poinformujemy o dniu i godzinach kuratorskiego oprowadzania po wystawie.

Magdalena Karłowicz

Post nt. wernisażu wystawy na fanpage'u Galerii Piwniczka

Poniżej fotorelacja z wernisażu Tomasza Sikory.