Spotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim

Data: 10.05.2022 r., godz. 14.14    964
Kolejne wydarzenie z cyklu “Literackie spotkania”. Gościem był znany wszystkim aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy.

Okazją do rozmowy z  Andrzejem Grabowskim była autobiografia wydana w 2020 roku pod tytułem „Jestem jak motyl". Tematy poruszane podczas spotkania nie ograniczały się jednak tylko do wspomnianego dzieła. Aktor opowiadał o wielu ciekawych, zabawnych lub smutnych, a nawet niebezpiecznych sytuacjach związanych z pracą, czy też z życiem prywatnym. Niektóre historie doprowadzały do łez, zarówno spowodowanych śmiechem jak i ze wzruszenia.

Frekwencja zdecydowanie dopisała. Miejska Sala Koncertowa zapełniła się niemal po ostatni rząd. Uczestnicy byli żywo zainteresowani i zaangażowani, czego dowodem było wiele pytań od publiczności. Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia, można było zakupić książkę “Jestem jak motyl”, otrzymać autograf z dedykacją oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie autorskie zorganizowane zostało w ramach projektu „Biblioteka Twoim miejscem na mapie kultury” realizowanego z Programu BLISKO dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.