Od Opola aż po Broadway

Data: 13.02.2017 r., godz. 14.20    2835
W niedzielny wieczór 12 lutego zebrani w sali koncertowej w Radzyminie mieli okazję wysłuchać wielkich przebojów brawurowo wykonanych przez aktorów Teatru SABAT.
Zebranych na sali czarowali przepięknym śpiewem Marta Wilk i Mariusz Paweł Jaśko - wokaliści i aktorzy Teatru "Sabat" Małgorzaty Potockiej z Warszawy. Zaśpiewali wielkie przeboje prezentowane na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wykonywane m.in. przez Stana Borysa, Krzysztofa Krawczyka, Czerwone Gitary, Annę Jantar, Annę German czy Halinę Kunicką. Nie zabrakło także przebojów śpiewanych przez gwiazdy światowej estrady, takich jak Karel Gott, Dalida, Joe Dassin, Whitney Houston, Renato Carasone, Elton John... Zabrzmiały przeboje światowej sławy musicali - „My Fair Lady”, „Taniec Wampirów”, „Romeo & Julia”, „Jekyll & Hyde”, „Tell me on a Sunday”, „Opera za trzy grosze” i „Cabaret”. Finał koncertu zwieńczyły utwory z repertuaru niezapomnianych gwiazd Broadway'u: Franka Sinatry, Barbry Streisand, Lizy Minnelli, Olivii Newton-John oraz Deana Martina.