FAJTERS - Koncert Disco Dance

Adres: ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
tel./fax: (22) 786- 50 - 24
e-mail: biuro@bibliotekaradzymin.pl

UWAGA - ZMIANA TERMINU. Fajters – koncert disco dance. 11 września (niedziela) ok. godz. 16.00. Park im. Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie (w ramach Dni Radzymina).

Zespół FAJTERS pochodzi z Katowic. Założony w 2013 r. zadebiutował na muzycznej scenie disco klipem do utworu ”Tydzień Kawalerski”. Skład zespołu tworzą Gabriela Fuchs i Krzysztof Dereszyński.

FAJTERS MATERIAŁ REKLAMOWY 2016

Styl zespołu można określić jako taneczny z elementami, disco, dance,  pop, dlatego utwory doskonale sprawdzają się zarówno w dyskotekach i młodzieżowych klubach jak i na imprezach plenerowych.
W swoich kompozycjach zespół nawiązuje do kilku gatunków muzyki tanecznej, między innymi disco, dance ale również do rodzimego folku. Zespół stara się nie zamykać w jednym gatunku i jak sami  mówią o sobie tworzą to co im w duszy gra.
Teledyski zespołu emitowane są w głównych stacjach muzycznych TV tego gatunku: Polsat Music, Polo TV, iTv, TV Disco itp.
Doświadczenie i dorobek artystyczny oraz udział w szeregu projektach muzycznych i festiwalach, pozwala na utrzymanie bardzo dobrego kontaktu z publicznością.

Droga sceniczna:
2016 – udział w II edycji Disco Attack – 12.11. – Katowice Spodek
2016 – udział w Podbeskidzkiej Gali Disco Polo - 15.07. - Bielsko Biała
2016 – występ podczas Gali “Niegrzeczni 2016” nagrywanej i transmitowanej przez TV Polsat
2015 – Szwajcaria - Koncert dla Polonii w klubie Fellini w miejscowości Rogwill
2015 – Na zaproszenie organizatorów udział w Festiwalu Summer Beat w Gorlicach wraz z zespołami After Party, Pudzian Band, D Bomb, Mario Bischin, Benassi Bross & Dhanny.
2015 – udział w Festiwalu Power Dance i Disco w Uniejowie
2015 – wyróżnienie I stopnia na V Ogólnopolskim Festiwalu Disco Mazovia w Mościbrodach organizowanym przez Zbigniewa Perkowskiego (Focus) oraz TV Polsat
2014 oraz 2015 – udział w nagraniach do programów muzycznych TV Polsat kanału Disco Polo Music takich jak: Discostacja, Imperium Disco Polo, Gwiazdy dla Ciebie.
2014 – nagrania klipów i emisje w głównych stacjach muzycznych tego gatunku: Polsat Music, Polo TV, iTv, TV Disco
2014 – nagranie pierwszej płyty - „Jak mam to mam”
2013 – praca nad materiałem na pierwszą płytę
2013 – występ w konkursie Debiutów na największym Festiwalu Muzyki Disco-Dance Kobylnica nagrywanym i  transmitowanym przez stację Polo TV