Ankieta dla zainteresowanych korzystaniem z klubu-świetlicy w budynku OSP w Starych Załubicach

Czas trwania: od: 10.04.2018 r., godz. 08.30 do: 18.04.2018 r., godz. 19.00

Adres: ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
tel./fax: (22) 786- 50 - 24
e-mail: biuro@bibliotekaradzymin.pl

W Starych Załubicach w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej powstaje filia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Radzymin. W ramach modernizacji budynku od strony rzeki Rządzy dobudowywany jest taras. Ubiegamy się o uzyskanie dodatkowego dofinansowania, by ten taras zabudować i stworzyć w nim ogród zimowy. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć  Ogród ten wraz z kilkoma pomieszczeniami wewnątrz budynku pędzie pełnił rolę klubu-świetlicy.

Chcemy zorganizować klub-świetlicę w taki sposób, aby wszyscy czerpali z niej jak najwięcej radości. Pomóż nam zaplanować działania wypełniając załączoną ankietę.

Ankieta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych korzystaniem z klubu-świetlicy, który planujemy otworzyć w budynku OSP w Starych Załubicach.

Link do ankiety do wypełnienia on-line

Link do pobrania ankiety i wypełnienia odręcznego