Jesteś tutaj:

RUO: Jacek Łapiński, doktor in spe - "Rozwój osobisty jest możliwy w każdym wieku."

738
Czas trwania: od: 25.04.2018 r., godz. 11.00 do: 25.04.2018 r., godz. 11.00

Adres: ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
tel./fax: (22) 786- 50 - 24
e-mail: biuro@bibliotekaradzymin.pl


Radzymiński Uniwersytet Otwarty

Jacek Łapiński, doktor in spe

"Rozwój osobisty jest możliwy w każdym wieku. Jak być lepszym – praktyczne inspiracje”

25 kwietnia (środa) godz. 11.00
Miejska Sala Koncertowa

Wstęp wolny!

Jacek Łapiński
Mieszka w Łapach (okolice Białegostoku). Ma doświadczenie w pracy ze studentami i prowadził różne spotkania autorskie. Kończy pisanie doktoratu na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W roku akademickim 2017/18 planuje zakończyć rozprawę doktorancką i obronić się. Tematem pracy jest system wyborczy do Sejmu.

Każdy wykład przygotowuje indywidualnie. Zależy mu na rzeczywistym kontakcie ze słuchaczami. Dlatego nie używa prezentacji slajdów, aby spotkanie było żywe i prawdziwe (jedynie zapisuje słowa-klucze na tablicy). Przedstawia różne przedmioty i ćwiczenia jako obrazowe przykłady. Odpowiada także na pytania. Dodatkowo rozdaje wizytówki z kontaktem oraz materiał pomocniczy do pogłębionej refleksji. To jego pasja i mówi z pasją.
Materiały rozdawane po wykładzie
 
Napisał książkę „Jak być lepszym w życiu osobistym i zawodowym”. Jest dostępna na jego autorskiej stronie internetowej: http://jaceklapinski.pl/jak-byc-lepszym/. Książkę z dedykacją można zamówić.
Przygotowuje kolejne publikacje związane z psychologią pozytywną. Kończy właśnie pracę nad książką na temat rozwoju osobistego, skierowaną do seniorów.