Ewelina Stańczyk - rysunek

28 czerwca (czwartek) godz. 19.00
Foyer Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie

Ewelina Stańczyk o sobie;
„ Rysunkiem interesowałam się juz od wczesnego dzieciństwa. W wolnych chwilach ćwiczyłam rysowanie ludzkich twarzy i zwierząt w zaciszu swojego pokoju przy ulubionej muzyce, która również jest moją wielką pasją. Rysowanie było dla mnie wyciszeniem i ostoją spokoju. I tak zostało do dziś. Od niedawna zaczęłam również interesować się malarstwem i eksperymentami z farbami akrylowymi. To była miłość od pierwszego pociągnięcia pędzlem na płótnie! Mimo to jestem na początku drogi i dopiero zagłębiam się w ten kolorowy świat farb.
Nigdy nie uczyłam się rysunku i malarstwa, nie brałam udziału w żadnych warsztatach więc można mnie nazwać samoukiem.
Bez dwóch zdań kocham to co robię i zabawy ołówkami oraz farbami będą mi towarzyszyć przez całe moje życie. „

Wystawa czynna w dniach 28 czerwca - 20 sierpnia 2018
Wstęp wolny!