Leon Roszkowski - wystawa fotografii

Adres: ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
tel./fax: (22) 786- 50 - 24
e-mail: biuro@bibliotekaradzymin.pl

“Wszystkich fanów fotografii dawnego Radzymina i okolic, serdecznie zapraszamy na wystawę zdjęć Pana Leona Roszkowskiego, który w trakcie swojego życia dokumentował fotografiami miejsca i ludzi z naszego bliskiego otoczenia. Pan Leon był mierniczym i geodetą, przez większość swojego życia związanym z naszym miastem. Odnalezione na rodzinnym strychu fotografie, zostały przekazane do digitalizacji przez wnuczkę Pana Leona, Panią Katarzynę Mikłaszewicz.

Zdjęcia zasiliły utworzone niedawno w Bibliotece Miejskiej Cyfrowe Archiwum Radzymina – gorąco zachęcamy do przekazywania kolejnych zdjęć – gwarantujemy ich zwrot po dokonaniu digitalizacji.

Na wystawie oprócz fotografii Pana Leona Roszkowskiego, obejrzeć będzie można także część zdjęć przekazanych przez laureatów konkursu Cyfrowy Radzymin w Retrospekcji. Zapraszamy na otwarcie wystawy w imieniu organizatorów – Stowarzyszenia Radzymińskie Forum i Biblioteki Miejskiej w Radzyminie