AKTOR TO AKTOR - spektakl Cezarego Morawskiego

Adres: ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
tel./fax: (22) 786- 50 - 24
e-mail: biuro@bibliotekaradzymin.pl

Serdecznie zapraszamy na monodram "Aktor... to aktor... to aktor" w wykonaniu Cezarego Morawskiego.
Aktor za sztukę zdobył Nagrodę Publiczności na Festiwalu Jednego Aktora w Toruniu oraz Nagrodę Prezydenta Torunia.
Cezary Morawski to znany aktor telewizyjny, teatralny i filmowy, również reżyser.
Wystąpił w takich filmach jak "Głosy", "Dom wariatów" czy "Europa Europa".
Szerokiej publiczności telewizyjnej zapewne znany jest z roli Krzysztofa Zduńskiego w serialu "M jak miłość". Starsi widzowie zapamiętali go z pewnością z wcielenia się w postać Tadeusza Leszkiewicza - jednego z głównych bohaterów serialu telewizyjnego pt. "Dorastanie" w reż. Mirosława Gronowskiego.
Aktora można było usłyszeć w wielu rolach dubbingowych, m.in. w "Harry Potter i Insygnia Śmierci, cz.2" czy "Niesamowity Spiderman 2".
Obecnie jest dyrektorem Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Data:
22 Października (sobota), godz. 18:00
Bilety: 20zł
Do nabycia w Miejskiej Sali Koncertowej:
pon. wt. pt. godz. 10:00 - 14:00
śr. czw. godz. 13:00 - 17:00

BILETY
można też kupić nie wychodząc z domu. Wystarczy napisać maila na adres salakoncertowa@bibliotekaradzymin.pl lub
zadzwonić na nr 227865024 wewn. 22 i zarezerwować bilety. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji trzeba w ciągu 2 dni wykonać przelew na konto:

BANK BPH 75 1060 0076 0000 3200 0126 7436
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
Tytuł przelewu: ilość_biletów, spektakl Aktor to Aktor, nazwisko_rezerwującego (jeśli jest inne od nazwiska wpłacającego).

Po dokonaniu wpłaty należy przesłać mailem potwierdzenie zapłaty (na ten sam adres: salakoncertowa@bibliotekaradzymin.pl)
Opłacone bilety można odebrać tuż przed wejściem na spektakl.

Kilka słów o spektaklu
Błyskotliwa, zwariowana komedia, jedyny swego rodzaju monolog o magii aktorstwa. Podczas tego "one man show" w ciągu kilkudziesięciu minut widz może spotkać się z całą galerią postaci, mistrzostwem przeobrażeń, wachlarzem konwencji i stylów. Publiczność ma wpływ na przebieg zdarzeń, co jeszcze bardziej czyni spektakl niepowtarzalnym przeżyciem. Refleksje na temat procesu twórczego przetykane są licznymi, oscylującymi wokół absurdu uwagami na temat braku funduszy na kulturę. Zaskakujące zwroty akcji, dowcip i ironia, tajniki i wyżyny sztuki aktorskiej. Teatr określony w tekście jako "artystyczny raj" i aktor z godną podziwu wirtuozerią wcielający się w wiele postaci zostawieni są z pełną paradoksów rzeczywistością.
Co wynika z tego zderzenia? Przyjdź i przekonaj się sam!

Więcej informacji o spektaklu pt. "Aktor... to aktor"

Zwiastun spektaklu