Ferie z Biblioteką 2021

• Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Szkolenie

Ferie z Biblioteką 2021!

W drugim tygodniu ferii zapraszamy młodzież w wieku 13+ na warsztaty teatralne oraz fotograficzno-filmowe.

Warsztaty teatralne poprowadzi - Aleksandra Jankowska

Środa 13 stycznia
Czwartek 14 stycznia
godz. 16:30 - 18:30

Tematyka warsztatów teatralnych:

1. Krzywe lustra – gry i zabawy teatralne.
2. O królach i cesarzach – etiudy aktorskie i improwizacje.

W programie:

Elementarne zadania aktorskie, gry dramatyczne, improwizacje z wykorzystaniem metody dramy, opowiadanie historii z tekstem i bez tekstu;

Materiał literacki:

Bajki i wiersze Aleksandra Fredry, krótkie utwory prozą, np. Bajka ruska Zbigniewa Herberta oraz Karaluchy, komedia Stanisława Ignacego Witkiewicza, którą napisał w wieku 8 lat.

BRAK MIEJSC!

Warsztaty fotograficzno-filmowe poprowadzi - Michał Kamiński

Wtorek 12 stycznia
Piątek 15 stycznia
godz. 16:30 - 18:30

W programie:

2 nieodpłatne spotkania wypełnione praktycznymi zajęciami z zakresu różnych form fotograficznych.

Fotografia:
portretowa, lifestyle, krajobrazowa, przyrody. Fotografia makro, fotografia mody, fotografia uliczna, fotografia architektoniczna. Fotografowanie smartfonem.

Sprzęt własny lub udostępniony przez organizatora.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie 5 zdjęć swojego autorstwa na adres mksztukakreacji@gmail.com. Spośród chętnych wybierzemy maksymalnie 8 osób, które zaprosimy do udziału w darmowych warsztatach.

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,