TEATR FORMA O TYM JAK PSZCZÓŁKA MAJA POZNAŁA CYBER WIEDŹMĘ

• Data: 27.02.2022 r., godz. 15:30
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Teatr

Spektakl pt. "O TYM JAK PSZCZÓŁKA MAJA POZNAŁA CYBER WIEDŹMĘ "- z elementami profilaktyki uzależnień od mediów cyfrowych

Zapraszamy na program animacyjny  dwugodzinny :
- spektakl profilaktyczny z udziałem maskotek Mai i Filipa,
- skręcanie balonów,
- możliwość robienia zdjęć z pluszakami
- obecność 4 maskotek

Sztuka przekazuje, jak należy bezpiecznie i z umiarem korzystać z internetu. Zwłaszcza grupa dzieci i młodzieży  pozostawiona samym sobie chętnie sięga po smartfon czy telefon. Bez kontroli rodzicielskiej treści przekazywanych w internecie , dzieci narażone są nie tylko na negatywne skutki odciskające piętno na zdrowiu fizycznym ( skrzywienie kręgosłupa, niewłaściwa postawa, pogorszenie wzroku ), ale także poszkodowana zostaje psychika. Wychodzimy temu naprzeciw. W bardzo prosty i klarowny sposób pokazujemy jak można bezpiecznie korzystać z mediów cyfrowych oraz odnaleźć radość w aktywności fizycznej z rówieśnikami. Znane i lubiane postacie Pszczółka Maja i Filip spotykają bardzo uroczą Cyber Wiedźmę, która namawia do korzystania z mediów cyfrowych . Bohaterowie widząc negatywne działania przestrzegają wiedźmę przed uzależnieniem. Pokazują, jak tańczyć i bawić się na świeżym powietrzu oraz jak aktywność fizyczna wpływa na zdrowie oraz pozytywne relacje z rówieśnikami. Spektakl jest interakcją z publicznością . Żywy kontakt z dziećmi jest aktywną formą wspólnej profilaktyki uzależnień od Internetu.

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,