Spotkanie autorskie z Marcinem Kostrzyńskim

• Data: 10.06.2024 r., godz. 10:30
  • Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
  • Kategoria: Spotkanie autorskie

Zapraszamy na spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim znanym jako Marcin z Lasu. Podczas spotkania poznamy tajniki przyrody, której nie dostrzegamy na co dzień. Posłuchamy opowieści o zwierzętach, połączonych projekcją filmów.

Marcin Kostrzyński — dziennikarz, leśnik, operator kamery, autor książek dla dzieci (Plotki o zwierzętach, Przyrodyjki, Gawędy o wilkach i innych zwierzętach, Puszcza). Twórca kanału na YouTube „Marcin z Lasu”, od 1994 r. pracował jako operator kamery oraz prowadzący programy o tematyce przyrodniczej dla nadawców telewizyjnych. Jest współautorem wielu filmów i cyklicznych audycji dla dzieci i młodzieży, m.in. Teleranek, Sówka, Jedyneczka, Magazyn Przyrodniczy oraz dla widzów dorosłych: Animals, Arka Noego, Dzika Polska, Przyroda i ludzie. Jest autorem książek: Puszcza, Gawędy o wilkach i innych zwierzętach, Przyrodyjki, Plotki o zwierzętach. Za swoje filmy zdobył wiele nagród, np. Nagrodę Popularyzator Nauki, Puchar Prezydenta RP, Grand Prix na 3. Festiwalu Filmów Popularnonaukowych w Sopocie.

Dzień: 10 czerwca

Godz. 10:30 - 11:30