Pierwszy PodWieczorek za nami!

Data: 01.06.2023 r., godz. 12.07    377
Wystąpił Damian Ukeje. Koncertowi towarzyszyły alternatywne warsztaty parzenia kawy i degustacja ciast serwowanych przez restaurację Domek Ogrodnika.

PodWieczorek to nowa inicjatywa, która - mamy nadzieję - zdobędzie serca miłośników muzyki, sztuki i kawy.

Wieczór rozpoczął się od warsztatów kawowych, które zostały poprowadzone przez doświadczonego baristę z kawiarni Around The Coffe z Łodzi. Uczestnicy mieli okazję poznać różne metody parzenia kawy i delektować się aromatycznymi napojami przygotowanymi alternatywnymi sposobami. Mistrz kawy opowiadał o pochodzeniu ziaren, różnicach w smaku i sposobach przygotowania, tworząc niezwykłą atmosferę odkrywania kawowych tajemnic. Do kawy można było dokupić ciastka przygotowane przez pracowników restauracji "Domek Ogrodnika - Kultura ze Smakiem" działającej w parku księżnej Czartoryskiej w Radzyminie.

Następnie na scenie pojawił się Damian Ukeje, artysta znany ze zwycięztwa w pierwszej edycji programu "The Voice of Poland" z 2011 roku.  Zagrał wiele znanych hitów, które wprawiły uczestników koncertu w doskonały nastrój. Nie zabrakło również autorskiego materiału, w którego prezentację artysta włożył wiele serca i pasji! Damian Ukeje nie tylko zachwycił publiczność swoim niezwykłym głosem, ale także zaangażował ją do wspólnej zabawy i śpiewania.  Był to wieczór pełen emocji, wzruszeń i niezapomnianych chwil.

"Cykl wieczorków kulturalnych "PodWieczorek" okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Połączenie muzyki, sztuki i kawy stworzyło niepowtarzalną atmosferę, która zostanie z nami na długo. Dziękujemy Damianowi Ukeje za wyjątkowy koncert i wszystkim obecnym za udział w naszym pierwszym wieczorze kulturalnym. Nie możemy się doczekać kolejnych wieczorów pełnych artystycznych doświadczeń i emocji.

Wydarzenie odbyło się 26 maja, w Dzień Matki!!! Z pewnych źródeł wiemy, że nastepny PodWieczorek odbędzie się 23 czerwca, w Dzień Ojca, także zapraszamy wszytkich (nie tylko tatusiów ;-) ) na wieczór pełen przygód!