Tym razem gala Festiwalu odbyła się w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie. W programie znalazła się muzyka sakralna (m. in. „Panis Angelicus” Césara Francka czy „Ave Maria” Williama Gomeza) oraz najpiękniejsze arie operowe oraz duety i pieśni różnych kultur i krajów – Korei, Chin, Ukrainy, Polski czy Włoch. Oprócz polskich śpiewaków na tegorocznej gali wystąpili Yeyoung Sohn z Korei, Fucai Li z Chin i Natalia Gaman-Orłowa z Ukrainy. Wydarzenie poprowadziła Aleksandra Świdzińska.
Organizatorami XXI Letniego Festiwalu Operowo-Operetkowego na Mazowszu byli: Europejska Fundacja Promocji Sztuki Wokalnej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin oraz Parafia Św. Jana Pawła II w Radzyminie.























