Co modna pani wiedzieć powinna - monodram w wykonaniu Katarzyny Kołeczek

• Data: 21.05.2022 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Teatr

Co by robiła kobieta, gdyby musiała robić wszystko co jej każą, czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4 albo w ogóle lepiej nie spać.

Czy istnieje przepis na kobietę idealną? Dzień z życia Modnej Pani – starającej się żyć według zasad z Cosmo i porad instagramowych lifestylerek. W roli kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość – Katarzyna Kołeczek.

W roli kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość Katarzyna Kołeczek – aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Warszawianka. Związana od lat z Och Teatrem i Teatrem Polonia Krystyny Jandy oraz ze stołecznym Klubem Komediowym, w którym zajmuje się również improwizacją teatralną.
Od ponad dekady gra także w filmach i serialach na Wyspach Brytyjskich. Można ją wypatrzeć w takich produkcjach jak „Ojciec Brown” (grała postać Susie, gosposi Ojca Browna) czy Bridget Jones Baby (gdzie zagrała u boku Colina Firtha).
Telewidzowie mogą ją kojarzyć z „M jak miłość”, gdzie wciela się w postać Jagody, siostrzenicy Modrego, „Ojca Mateusza”, serialu TVN „Mamy to!” i wielu innych produkcji filmowych i serialowych.
Świetnie sprawdziła się również jako prowadząca programy „Zatrzymaj chwile”, „Ale numer!” „Bake Off – Ale ciacho!”, a także opolskie DEBIUTY.
Ostatnim sukcesem aktorki jest rola Leiki w filmie fabularnym „97 minut”, gdzie zagrała u boku samego Aleca Baldwina. Premiera zaplanowana jest na 2023 rok.

Bilety dostępne: System Sprzedaży biletów - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin - system biletowy lub w kasie Biblioteki.

Zapowiedź (materiał wideo): https://youtu.be/_LNDTBnOFTE

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie