Migawki z Radzymina - konkurs fotograficzny

• Data: od: 17.10.2022 r., godz. 00:00 do: 31.10.2022 r., godz. 23:59
  • Miejsce: Galeria Piwniczka
  • Kategoria: Konkurs
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Bibliotekę w Radzyminie i Galerię Piwniczka. Czekamy na Wasze zdjęcia przedstawiające miasto i gminę Radzymin.

Tematyka prac zależy od Was – może to być reportaż, pejzaż, architektura, portret czy makrofotografia.

Zasady udziału:
Uczestnicy muszą być pełnoletnimi mieszkańcami powiatu wołomińskiego.
Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć.
Zdjęcia możecie przesyłać w dniach 17.10 – 31.10.2022 na adres wystawy@babliotekaradzymin.pl, opisane według wzoru: Imię_Nazwisko autora_Tytuł zdjęcia. Do przesłanych zdjęć należy dołączyć formularz rejestracyjny, będący załącznikiem regulaminu.

Forma zdjęć: elektroniczna, format JPG, dłuższy bok zdjęcia: nie mniej niż 2400 pikseli, minimalna
rozdzielczość zdjęcia: 250 dpi.

Nagrodą w konkursie będzie prezentacja prac na wystawie w Galerii Piwniczka w Radzyminie.
Organizator przewiduje możliwość przyznania nagrody dodatkowej w postaci propozycji zorganizowania wystawy indywidualnej.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu: Regulamin Konkursu

Galeria Piwniczka