Warsztaty wokalne - bracia Parzychowscy

• Data: 31.07.2023 r., godz. 11:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Warsztat , Koncert

Serdecznie zapraszamy na warsztaty wokalne poprowadzone przez Braci Parzychowskich!!!

KIEDY?

Od 31.07 do 05.08 + koncert 05.08

O KTÓREJ?

Codziennie od 11:00 do 14:00 + koncert o 19:00

GDZIE?

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

CENA?

100 zł za całe warsztaty od osoby --> zapisy przez: VisualActivity (systemzajeciowy.pl)

Bracia Parzychowscy to duet czynnie działających wokalistów, songwriterów i nauczycieli emisji głosu. Współpracują z polską wytwórnią ID Records, ich singiel wspiera samo Radio Eska. Pierwszy utwór "Przed siebie" był nominowany do nagrody Fryderyków. Absolwenci artystycznej szkoły ponadpodstawowej z dodatkowym kształceniem teatralnym w Warszawie, studenci wydziału pedagogiki i muzykoterapii. Instruktorzy wokalni w jednym z warszawskich centrów kultury. Założyciele szkoły wokalnej "Studnia Wokalu", certyfikowani trenerzy wokalni w technice MIXU.

O warsztatach:

Jest to sześciodniowy cykl spotkań artystycznych (od poniedziałku do soboty), trwający 3 godziny każdego dnia. Udział w zajęciach mogą wziąć udział osoby od 5 do 99 roku życia niezależnie od miejsca zamieszkania. Podczas zajęć w przyjaznej atmosferze będziesz miał możliwość przyswajania wiedzy wokalnej tak, by po tygodniu wyjść z warsztatów z dodatkowym bagażem doświadczenia.

Dowiesz się między innymi:

- Jak funkcjonuje twój głos

- Jak powstaje ton krtaniowy (Dźwięk)

- Jak poprawnie i efektywnie rozgrzać swój głos

- Jakie ćwiczenia dobierać do swojego głosu, by widzieć ich efekty

- Jak oddychać podczas śpiewu

- Jaki wpływ na Twój śpiew ma Twoje ciało

Dodatkowo, pracując na utworach, do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, co pozwala na gwarancję rozwoju. Uczymy, jak śpiewać kompatybilnie z naszym ciałem. Warsztaty zostaną zwieńczone koncertem finałowym wszystkich uczestników. Każdy uczestnik na koniec warsztatów, oprócz masy zdobytej wiedzy oraz niezapomnianych wspomnień otrzyma także dyplom uczestnictwa.

Cele warsztatów:

- Rozwój umiejętności wokalnych uczestników

- Uświadomienie uczestników, jak zdrowo używać swojego głosu

- Zdobycie przez uczestników wiedzy na temat interpretacji utworów muzycznych

- Obycie uczestników ze sceną oraz nauka pracy z mikrofonem

- Zawarcie nowych znajomości przez uczestników

- Rozwój umiejętności uczestników, takich jak praca w grupie oraz umiejętność zdobywania wiedzy poprzez słuchanie innych

- Rozwijanie kreatywności uczestników poprzez wspólne tworzenie konceptu koncertu finałowego

- Rozwój wyobraźni oraz emocjonalności wśród dzieci i młodzieży

- Ciekawe i pożyteczne spędzenie wakacji przez uczestników

- Zbudowanie bezpiecznej przestrzeni dla każdego uczestnika, by mógł wyrażać się poprzez muzykę i śpiew bez narażenia na krytyczną ocenę innych

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie