Jesteś tutaj:

Obchody 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 i święta Wojska Polskiego

Data: 22.08.2018 r., godz. 12.30    521
Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji i ogrom bawiących się ludzi, czyli coroczne obchody Cudu Nad Wisłą 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 i święta Wojska Polskiego w Radzyminie.
W dniu 15 sierpnia 2018 roku w Radzyminie odbyła się już 98 rocznica Cudu Nad Wisłą. Było bardzo dużo atrakcji , nie tylko dla dorosłych i młodzieży, również dla najmłodszych mieszkańców z Radzymina i okolic. Mianowicie w parku im. Eleonory Czartoryskiej , odbywał się piknik rodzinny ze strefą zabaw. Były przeróżne gry i zabawy integracyjne dla dzieci, karuzela i olbrzymie nadmuchane zjeżdżalnie, a także teatr, który zabawiał najmłodszych uczestników. 
 Z tej okazji jak co roku na ulicach były różne stoiska z żywnością oraz z zabawkami. Stoiska to nie wszystko, od rana na mieszkańców czekało sporo atrakcji. Półmaraton „Cud nad Wisłą”, wystawa sprzętu wojskowego, zlot motocyklowy MotoCud, to tylko niektóre z wydarzeń. Wieczorem o godzinie 19:00 zaczęły się koncerty na głównej scenie przy placu T. Kościuszki. Całość rozpoczął Program 3 Polskiego Radia koncertem z okazji 100-lecia niepodległości, Kabaret Skeczów Męczących, który rozbawił publikę do łez. Jako perełka zwieńczenia wieczoru wystąpił zespół ENEJ.
 W Radzyminie pojawiło się dużo ludzi na koncercie. Zabawa była bardzo udana , a na sam koniec był bajeczny pokaz sztucznych ogni , które rozjaśniły niebo swoimi różnymi kolorami.