Koncert charytatywny dla Filipa Deputa "Bo razem możemy więcej"

Data: 08.04.2024 r., godz. 13.48    400
Piątkowy wieczór był niezapomnianym wydarzeniem, pełnym wzruszeń, radości i wspaniałej muzyki.

Koncert charytatywny dla Filipa Deputa "Bo razem możemy więcej"

Chcielibyśmy serdecznie podziękować WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do całej organizacji.

To nie był tylko koncert, ale także wyraz wsparcia dla Filipka, dla którego serca wszystkich uczestników tego wieczoru biły w jednym rytmie. Jesteśmy z Tobą myślami, Filipie, i trzymamy kciuki za Twoją walkę!

Wydarzenie to nie byłoby możliwe bez zaangażowania Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie oraz Radzymińskiej Orkiestry Dętej.  Gratulujemy odwagi wszystkim artystom, zarówno starszym, jak i najmłodszym, którzy dostarczyli nam niesamowitych wrażeń swoimi występami. To była prawdziwa uczta dla ducha, móc słuchać i podziwiać Wasze talenty.

Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się do tego charytatywnego przedsięwzięcia dla Filipka, oraz wszystkim obecnym gościom za ich hojność. Wasze wsparcie i dobroć sprawiły, że ten wieczór był nie tylko wyjątkowy artystycznie, ale także pełen serdeczności i solidarności.

Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność i zaangażowanie!!!