Jesteś tutaj:

PodWieczorek ze Zbigniewem Zarankiem

Data: 24.11.2023 r., godz. 12.43    346
Magiczny wieczór z muzyką i świeżo parzoną, aromatyczną kawą w Miejskiej Sali Koncertowej.

Kolejny PodWieczorek,  czyli jedyny taki cykl spotkań kulturalnych w Radzyminie, odbył się 17 listopada. Tym razem główną gwiazdą wieczoru był Zbigniew Zaranek - zwycięzca czwartej edycji "The Voice Senior" z 2022 roku. Atmosfera wydarzenia nasycona była muzyką, kulturą, ale też aromatem świeżo parzonej kawy!


Już o 18.30 rozpoczęły się warsztaty alternatywnego parzenia kawy. Barista Hubert z kawiarni Around The Coffe poprowadził uczestników przez fascynujący świat ziaren kawowych, odkrywając tajemnice przyrządzania tego aromatycznego napoju sposobami clever dripper oraz french press. Uczestnicy poznali kolejne rodzaje kawy oraz dowiedzieli się jak korzystać z ww. technik. To była doskonała okazja nie tylko do nauki, ale także do zacieśnienia społeczności miłośników kawy.


Główna część wydarzenia rozpoczęła się o godzinie 19:00, gdy na scenie pojawił się Zbigniew Zaranek. Zwycięzca "The Voice Senior" szybko podbił serca publiczności swoim charyzmatycznym występem. Artysta zaprezentował utwory w różnych gatunkach muzycznych, ale to interpretacja przeboju "Dziwny jest ten świat" zrobiła największe wrażenie i zdobyła uznanie widzów. 


PodWieczorek, jako cykl spotkań kulturalnych, kontynuuje swoją misję przynoszenia radości, inspiracji i kulturowego bogactwa mieszkańcom Radzymina. Zbigniew Zaranek, jako gość specjalny, wpisał się doskonale w ten kontekst, tworząc niezapomniany wieczór pełen muzyki i kameralnej atmosery. To wydarzenie, z pewnością, na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli przyjemność w nim uczestniczyć. PodWieczorek nie tylko dostarczył przepięknych dźwięków muzyki, ale również wzbogacił zmysły uczestników aromatem kawy i głębokimi emocjami artystycznego wyrazu. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu z cyklu!